
| : | Hout |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 22W |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Lengte: | 103 cm |
| Lumen: | 2400lm |
| Materiaal: | Metaal, kunststof, hout |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 1,15 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | G99072/76 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen