
| Fitting: | G9 |
| Watt: | 33W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 9.9 cm |
| Diameter: | 13.4 cm |
| Snoerlengte: | 350 cm |
| Snoerlengte vensterlamp: | Lang snoer met EU-stekke |
| Materiaal: | metaal/glas |
| Aan/Uit: | Via wandschakelaar/dimmer |
| Productgewicht: | 0.55 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | HB06092490107 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen