
| Kleur: | Bruin |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Hoogte: | 125 cm |
| Diameter: | 27 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Kunststof, textiel |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 2,02 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Decoratie |
| Artikelnummer: | 40970243 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen