
| Kleur: | Bruin |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 60 |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 50 cm |
| Diameter: | 20 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Materiaal: | Katoen |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 1.1 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 720406 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen