
| Fitting: | E14 |
| Watt: | 7W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 18 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Diepte: | 12 cm |
| Snoerlengte: | 2 cm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | Glas, metaal |
| Aan/Uit: | Via wandschakelaar/dimmer |
| Productgewicht: | 0,7 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | HB5621054389 |



Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen