
| : | Grijs |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 100 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Diepte: | 1,6 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | Plastic |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Kelvin: | 2700K |
| Productgewicht: | 2,8 kg |
| Artikelnummer: | HB16607001320 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen