
| Batterijduur: | 6-10h |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Goedgekeurd voor buitengebruik: | Ja |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 32 cm |
| Diameter: | 11 cm |
| Snoerlengte: | 1,5 cm |
| IP-classificatie: | IP54 |
| Lumen: | 10-170lm |
| Materiaal: | Metaal |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 2200-3000K |
| Productgewicht: | 0.75 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 7840-801 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen