
| : | Amber |
| Ophanging: | Hangen aan een plafondhaak |
| Fitting: | G9 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 8W |
| Aantal lichtbronnen: | 6 |
| Hoogte: | 40 cm |
| Diameter: | 70 cm |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Productgewicht: | 3,7 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 4202610-5503 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen