Stap in een winterse miniatuurwereld met deze mechanische kerstversiering – een charmant treinstation in een besneeuwde omgeving. Felle ledlampjes en ingebouwde muziek zorgen voor een gezellige kerstsfeer terwijl de trein rond de decoraties rijdt. Een magische decoratie die doet denken aan de kerstdagen van uw jeugd! Werkt op 3xAA-batterijen (1,5 V - niet inbegrepen). Inclusief transformator met 1,8 m transparant snoer en stekker. Geïntegreerde LED-verlichting.

| Kleur: | Veelkleurig |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Hoogte: | 17 cm |
| Breedte: | 23,5 cm |
| Diepte: | 16 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0.45 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 3446-000 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen