
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Ja |
| Gemaakt in Europa: | Ja |
| Hoogte: | 80,0 cm |
| Breedte: | 40,0 cm |
| Lengte: | 40,0 cm |
| Lumen: | Min. 2lm Max. 270 lm |
| Materiaal: | Hard polyethyleen |
| Kelvin: | 2700K |
| Productgewicht: | 3,48 kg |
| Productieland: | NL |
| Artikelnummer: | HL80MFF |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen