
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | 3-staps dimbaar met schakelaar |
| Watt: | 0,65W |
| Hoogte: | 17,5 cm |
| Diameter: | 6 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 16/27/45Lm |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 2700K |
| Productgewicht: | 0,06 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 2406003 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen