
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | E14 |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 13 cm |
| Diameter: | 15 cm |
| Snoerlengte: | 110 cm |
| Snoerlengte vensterlamp: | Kort snoer met stekker |
| Materiaal: | Glas, metaal |
| Aan/Uit: | Via wandschakelaar/dimmer |
| Productgewicht: | 0.329 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 6838-52-58 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen
Hoi Eva!
We begrijpen dat het lastig kan zijn als de lamp een DCL-connector heeft. Het is mogelijk om over te stappen op een klassieke lampconnector als je dat nodig hebt. Neem contact op met onze support!
Groeten, Sandra