
| Kleur: | ROOD |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Hoogte: | 32 cm |
| Breedte: | 14,5 cm |
| Diepte: | 16,5 cm |
| Snoerlengte: | 500 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0.57 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 6249-103 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen