
| Kleur: | Beige |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 10W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 31 cm |
| Diameter: | 46 cm |
| Materiaal: | Metaal, katoen |
| Productgewicht: | 1,8 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 664700144 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen