
| Kleur: | Natuur |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 18W |
| Hoogte: | 120 cm |
| Diameter: | 18 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Lumen: | 2000 |
| Materiaal: | metaal, bamboe |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 1.59 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Algemene verlichting |
| Artikelnummer: | G70900/76 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen