
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 30W |
| Hoogte: | 150 cm |
| Diameter: | 20 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Lumen: | 3180lm |
| Materiaal: | Aluminium, metaal, kunststof |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 1,6 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Decoratie |
| Artikelnummer: | 67354S |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen