
| Kleur: | Gepolijst chroom |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | G9 |
| Watt: | 3W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 24.2 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Diepte: | 18 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 300 |
| Materiaal: | Staal, helder glas |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 1.49 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Badkamerlamp: | Wandlamp |
| Artikelnummer: | QN-ADDISON1-BATH |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen
Het duurt nog een paar weken voordat ik ze kan installeren, maar ik was aangenaam verrast toen ik er eentje openmaakte om ze te bekijken.
Ik vind het type lamp niet zo mooi, maar ik zie dat er een dimbare variant verkrijgbaar is en hoop dat die goed werkt. Natuurlijk moet hij wel dimbaar zijn. Ik denk niet dat de meegeleverde lamp dimbaar is.