
| Kleur: | Zwart |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E14 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 3 |
| Hoogte: | 61 - 216,7 cm |
| Breedte: | 30,5 cm |
| Lengte: | 49,5 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Aluminium, glas |
| Productgewicht: | 4,85 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | QN-ALFORD-PLACE8-L-MB |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen