
| Kleur: | Veelkleurig |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Hoogte: | 13,5 cm |
| Diameter: | 42,1 cm |
| Materiaal: | Staal, glas |
| Productgewicht: | 2,8 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | QZ-ALCOTT-F |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen