
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 6W |
| Hoogte: | 14,5 cm |
| Breedte: | 16,5 cm |
| Diepte: | 10 cm |
| Snoerlengte: | 250 cm |
| Lumen: | 540 lm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | Metaal |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0,55 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 60009-25 |



Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen