
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 6W |
| Hoogte: | 40.4 cm |
| Breedte: | 17.1 cm |
| Diepte: | 30.5 cm |
| Snoerlengte: | 150 cm |
| Lumen: | 600 |
| Materiaal: | Plastic |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 3000 + 4000 + 6500K |
| Productgewicht: | 0,980 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 523090131 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen