
| Ophanging: | Hangen aan een plafondhaak |
| Fitting: | G9 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 5W |
| Aantal lichtbronnen: | 6 |
| Hoogte: | 66,5 cm |
| Diameter: | 60 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Productgewicht: | 3,45 kg |
| Productieland: | SE |
| Artikelnummer: | HB16658060153 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen