
| Kleur: | Natuur |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Type ster: | Hangend |
| Ophanging: | Inbegrepen |
| Watt: | 0,6W |
| Hoogte: | 40 cm |
| Breedte: | 40 cm |
| Snoerlengte: | 5 cm |
| Productgewicht: | 0.5 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 18121322/40-55 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen