
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 27W |
| Hoogte: | 183 cm |
| Diameter: | 22,5 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Lumen: | 2200lm |
| Materiaal: | Metaal |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 2700-4000K |
| Productgewicht: | 6 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Uplighter |
| Artikelnummer: | GOL1-MÄSSING |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen