
| : | Natuur |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 15W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 32 cm |
| Diameter: | 53 cm |
| Snoerlengte: | 250 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Rotan, rubber |
| Productgewicht: | 1,8 kg |
| Productieland: | PH |
| Artikelnummer: | 7653-2503 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen