
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | E27 |
| Gemaakt in Europa: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 74 cm |
| Diameter: | 46 cm |
| Materiaal: | Porselein, hout, textiel |
| Productgewicht: | 7,6 kg |
| Productieland: | UK |
| Artikelnummer: | BLACKBIRDS-TL |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen