
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Gemaakt in Europa: | Ja |
| Watt: | 20W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 89,5 cm |
| Breedte: | 29,8 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Aluminium |
| Productgewicht: | 5,6 kg |
| Productieland: | SE |
| Artikelnummer: | 7208086 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen