
| Kleur: | Antiek bruin |
| Fitting: | G9 |
| Watt: | 5W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 42 cm |
| Diameter: | 30 cm |
| Snoerlengte: | 2,5 cm |
| Materiaal: | IJzer, glas |
| Productgewicht: | 3,04 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 203661721 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen