
| : | Grijs |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| ype zonne-energie lamp: | Decoratie |
| Watt: | 0,06W |
| Hoogte: | 27 cm |
| Lengte: | 18 cm |
| Diepte: | 16 cm |
| Materiaal: | Polyhars |
| Productgewicht: | 0,75 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 482-18 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen