
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 11W |
| Hoogte: | 21,6 cm |
| Breedte: | 14,3 cm |
| Diepte: | 7,9 cm |
| IP-classificatie: | IP54 |
| Lumen: | 1200lm |
| Installatie wandlamp: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 4000K |
| Productgewicht: | 0,24 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Rondschijnend Licht |
| Artikelnummer: | 4058075271685 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen