
| Kleur: | Messing |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Ledlampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 0,1-0,5W |
| Hoogte: | 53 cm |
| Breedte: | 46 cm |
| Diepte: | 7 cm |
| Snoerlengte: | 240 cm |
| Lumen: | 10lm |
| Materiaal: | Staal |
| Kelvin: | 2200K |
| Productgewicht: | 1.15 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 2052-810TR |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen