
| Ophanging: | Hangen aan een plafondhaak |
| Fitting: | E14 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 8W |
| Aantal lichtbronnen: | 3 |
| Hoogte: | 22 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Lengte: | 70 cm |
| Snoerlengte: | 120 cm |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Productgewicht: | 1,3 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | T2493BMG |










Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen