
| Fitting: | MR11 |
| Watt: | 5W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 134 cm |
| Diameter: | 20 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Productgewicht: | 4,3 kg |
| Productieland: | SE |
| Model vloerlamp: | Leeslamp |
| Artikelnummer: | 375336 |












































Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen