Celine Advent Kandelaar Wit is een tijdloze en elegante kandelaar voor de Advent. De klassieke boogvorm van wit geverfd hout, gecombineerd met messingkleurige details, creëert een stijlvolle sfeer in uw huis. Ideaal om een warm en uitnodigend licht te verspreiden tijdens Kerstmis. Wordt geleverd met witte kabel en aan/uit-schakelaar.
Inclusief lichtbronnen.

| Kleur: | Wit |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 28 cm |
| Breedte: | 46 cm |
| Diepte: | 5 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Materiaal: | Pijnboom |
| Productgewicht: | 0.86 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 700446 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen