
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Grootte van de kamer: | 36m² + |
| Verlichting in plafondventilator: | Optie |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Watt: | 32W |
| Hoogte: | 18,5 cm |
| Diameter: | 132 cm |
| Materiaal: | Metaal, multiplex |
| Productgewicht: | 5 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | A60-1V+A10-60V |






Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen