
| Kleur: | Zink |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 55,1 cm |
| Breedte: | 26,7 cm |
| Diepte: | 32,1 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Aluminium, glas |
| Productgewicht: | 3,76 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Rondschijnend Licht |
| Artikelnummer: | QN-CHANCE-HARBOR-L |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen