
| Kleur: | Chroom |
| Ophanging: | Hangen aan een plafondhaak |
| Fitting: | E14 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 18 |
| Hoogte: | 80 cm |
| Diameter: | 82 cm |
| Snoerlengte: | 150 cm |
| Materiaal: | metaal/glas |
| Productgewicht: | 7.5 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 1881861001 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen