
| : | Hout |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 7,5W |
| Hoogte: | 27,8 cm |
| Breedte: | 25,8 cm |
| Diepte: | 8,5 cm |
| Lumen: | 860lm |
| Materiaal: | Metaal, hout |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0,6 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | G94705/76 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen