
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 7,5W |
| Hoogte: | 27.8 cm |
| Breedte: | 8.5 cm |
| Lengte: | 25.8 cm |
| Lumen: | 850 |
| Materiaal: | aluminium |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0.53 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | G94706/76 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen