
| Kleur: | Hout |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 20W |
| Hoogte: | 120 cm |
| Breedte: | 18 cm |
| Lengte: | 33 cm |
| Snoerlengte: | 190 cm |
| Lumen: | 2300 |
| Materiaal: | aluminium, metaal, hout |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 3.81 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Decoratie |
| Artikelnummer: | G94542/76 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen