
| Fitting: | E14 |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 20 cm |
| Diameter: | 7 cm |
| Snoerlengte: | 330 cm |
| Snoerlengte vensterlamp: | Lang snoer met EU-stekke |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Aan/Uit: | Via wandschakelaar/dimmer |
| Productgewicht: | 0,4 kg |
| Productieland: | CH |
| Artikelnummer: | F7421BMR |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen
Ik koos voor rookkleurige lampen voor een subtielere gloed. De kleur is echter "te licht", waardoor de lamp in feite transparant is.