
| Kleur: | Natuur |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 15W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Diameter: | 100 cm |
| Snoerlengte: | 150 cm |
| Materiaal: | Metaal, Rotan |
| Artikelnummer: | 68590-70 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen