Papieren ster bekleed met stof in een doffe groene kleur voor een perfecte natuurlijke uitstraling. Moderne adventsster om een raam mee te versieren of tegen de muur te zetten. Versier je huis voor de adventstijd en het is een prachtige kerstster. Ophanging en lichtbron niet inbegrepen.

| Kleur: | Groente |
| Fitting: | E14 |
| Type ster: | Hangend |
| Ophanging: | Niet inbegrepen |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 60 cm |
| Diameter: | 60 cm |
| Diepte: | 16 cm |
| Materiaal: | Papier, textiel |
| Productgewicht: | 0,13 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 502-09 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen