
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Watt: | 0,9W |
| Hoogte: | 59 cm |
| Breedte: | 27 cm |
| Diepte: | 23 cm |
| Snoerlengte: | 5 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 37lm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 1,18 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 587-25 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen