
| : | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Watt: | 0,1W |
| Hoogte: | 14 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Materiaal: | Porselein, plastic |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 0,32 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 460-38 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen