Traditionele torenkaars met een prachtig rood handvat. Perfect voor Luciadag! Inclusief 1 vervangbare E10-lamp (1,4 V). De lamp werkt op 1 AA-batterij, deze is niet inbegrepen. Brandduur: ca. 20u.

| Kleur: | ROOD |
| Fitting: | E10 |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Watt: | 0,14W |
| Hoogte: | 16,5 cm |
| Diameter: | 3,5 cm |
| Materiaal: | Metaal, kunststof |
| Productgewicht: | 0,02 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 071-45 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen