Creëer eenvoudig een sfeervol interieur met deze tafeldecoratie met drie prachtige glazen bollen. De ingebouwde ledstrip geeft een mooi warm wit licht. Voorzien van een timerfunctie, 6 uur aan, 18 uur uit, herhalend. 50 cm transparante kabel naar de batterijhouder, die werkt op 2 AA-batterijen (niet inbegrepen). Brandduur: ca. 60 uur.

| Kleur: | Transparant |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Watt: | 0,1W |
| Hoogte: | 9 cm |
| Lengte: | 77 cm |
| Diepte: | 10 cm |
| Snoerlengte: | 50 cm |
| Materiaal: | Glas |
| Productgewicht: | 0,7 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 457-98 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen