Prachtige torenkaars, perfect voor het Luciafeest! De kaars heeft een gouden voet en een warme, gele vlam. Geïntegreerde LED. De lamp werkt op 1 AA-batterij, deze is niet inbegrepen. Brandduur: ca. 43u.

| Kleur: | Goud |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Watt: | 0,03W |
| Hoogte: | 17 cm |
| Diameter: | 3,5 cm |
| Materiaal: | Metaal, kunststof |
| Productgewicht: | 0,02 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 071-40 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen