Prachtige Lucia kroonluchter in groen. Er zijn verschillende manieren om de kroon te sluiten, dit zorgt voor de best mogelijke pasvorm. De omtrek kan worden aangepast tussen ongeveer 47-57 cm. Inclusief 5 vervangbare E10-lampen (1,4 V). Werkt op 5 AA-batterijen (niet inbegrepen). Brandduur: ca. 20u.

| Kleur: | Groente |
| Fitting: | E10 |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Watt: | 0,14W |
| Hoogte: | 16,5 cm |
| Diameter: | 21 cm |
| Materiaal: | Kunststof, metaal |
| Productgewicht: | 0,13 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 073-43 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen