Flamme Grany is een kaars in de vorm van een gestileerde spar. Hij geeft een warmwitte gloed aan de bovenkant met een levensechte vlam. Deze LED-lamp is een prachtige decoratie, zowel op zichzelf als in combinatie met andere lampen uit de Flamme-serie. Hij heeft een timerfunctie (6 uur aan, 18 uur uit, herhalend) en de lamp brandt ongeveer 16 dagen met een mooie, realistische warmwitte vlam. Hij werkt op 1 CR2032-batterij, die wordt meegeleverd.

| Kleur: | Groente |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Ja |
| Gebruik van kerstverlichting: | Binnenshuis |
| Watt: | 0,02W |
| Hoogte: | 15 cm |
| Diameter: | 7 cm |
| Materiaal: | Was |
| Productgewicht: | 0,1 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 061-48 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen